Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Özbek Sok. ME Plaza No:10 Kat:6 Beykoz, İstanbul
+90 (216) 693 0707 info@tr-smart.com

HAKKIMIZDA

Yenilikçi, yaratıcı, güvenilir ve etkili bir çözüm ortağı

 

dartSpesific – Belirgin

Measurable – Ölçülebilir

Achievable – Başarılabilir

Realistic – Gerçekçi

Timely – Güncel

Misyonumuz; SMART çözümler sunarak müşterilerilerimizin değişim ve gelişim süreçlerine değer yaratan katkılarda bulunmak, vizyonumuz ise; yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlarımız ve ortaya koyduğumuz kalıcı ve güvenilir sonuçlar nedeniyle tercih edilen ‘etkili bir çözüm ortağı‘ olmaktır.

İçinde bulunduğumuz Bilgi Çağı’nın temel dinamiklerini dikkate alarak tasarladığımız EğitimFasilitasyon ve Koçluk hizmetlerimizin bir yandan küresel standartlarda olmasına özen gösteriyor diğer yandan ise yerel ögelerle zenginleştirerek sunuyoruz.

2003-2013 yılları arasında FranklinCovey Türkiye ile sürdürdüğümüz iş ortaklığı sonrasında, 2014 yılı Ocak ayından itibaren hizmetlerimizi MTa Learning’in Türkiye’deki Tek Yetkili Temsilcisi olarak sürdürmeye karar verdik.

Bu işbirliği sayesinde, Yaşantısal Öğrenme alanında dünya lideri olan MTa Learning‘in uzun yıllara dayanan bilgi birikimini ve uluslararası deneyimini müşterilerimizle paylaşma olanağına sahip olduğumuz için çok mutluyuz.

İşbirliği ve güçlü bir dayanışma içerisinde olduğumuz IAF Europe MENANeuland ve İstanbul Aydın Üniversitesi‘nin niteliksel ve niceliksel katkıları ile işimizi hergün daha da ileriye taşımak için çalışıyoruz.

Gerek bireysel gerekse kurumsal gelişim ihtiyaçlarınız için; eğitim, fasilitasyon ve koçluk hizmetlerimizi beklentileriniz doğrultusunda özelleştirebilir ve sonuçlarından memnun kalacağınız şekilde sunabiliriz.