Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Özbek Sok. ME Plaza No:10 Kat:6 Beykoz, İstanbul
+90 (216) 693 0707 info@tr-smart.com

Projeler

11442paper_clip2014 Projeler

2013 yılını Garanti Bankası Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirdiğimiz başarılı bir proje ile kapatmıştık. 2014 yılına da yine keyifli projelerle başladık.

İstanbul Aydın Üniversitesi – Arabuluculuk Sertifka Programı, LBT Varlık Yöneimi A.Ş. – Çağrı Merkezi Agent Camp ve Ekip Çalışması, Simit Sarayı – Liderlik Akademisi bu yılın ilk projeleri arasında yer aldı.

Simit Sarayı – Liderlik Atölyesi

Simit Sarayı Operasyon ve Bölge Müdürleri’nin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz MTa Liderlik Atölyesi’nde; Ekip Yönetmek, Hedef Belirlemek, Planlamak, Delege Etmek ve Koçluk Yapmak konularını yaşayarak öğrendik.

  ssry1 ssry2

LBT Varlık Yönetimi – Agent Camp

Çağrı Merkezi çalışanlarının seçilmesi ve geliştirilmesi amacıyla düzenlenen LBT Agent Camp’ta; Proaktif Olmak, Etkili Dinlemek, Kendini Doğru İfade Etmek, Planlamak, Zamanı Etkili Yönetmek, Güven Oluşturmak, Yardımlaşmak ve İşbirliği Oluşturmak konularını yaşayarak öğrendik.

lbt2 lbt3 

Garanti Akademi – Etkililik İlkeleri

Garanti Bankası Eğitim Merkezi’nde MT grubuyla gerçekleştirdiğimiz Etkililik ve Verimlilik İlkeleri programında; Planlama, Organizasyon, İletişim, Problem Çözme, Yaratıcılık ve Yenilikçilik konularını yaşayarak öğrendik.

grnt1 grnt2